Fitore e vështirë e Zvicrës (Video)

Zvicra ka mposhtur 1:2 Andorrën në udhëtim, me golat e shënuara nga Schar nga penalltia në pjesën e parë dhe Mehmedi me kokë në pjesën e dytë, që shfrytëzoi një asistim të Xherdan Shaqirit.