Rikthehet Vala Superliga, ja orari i mesjavës

Pas 12 ditësh pushimi, ethet e Vala Superligës do të kthehen të martën me javën e 8. Takimi që hap këtë javë është ai mes Feronikelit dhe Dritës, që zhvillohet të martën në “Rexhep Rexhepi”.

Të gjitha takimet tjera zhvillohen të mërkurën, dhe nisin nga ora 15:00

FFK bënë të ditur se, po ashtu, java e 8-të e Ligës së Parë do të zhvillohet mesjavën e ardhshme. Të gjitha ndeshjet zhvillohen të mërkurën dhe fillojnë nga ora 15:00.

orari