Nuk do ta besoni sa është kuota e Kosovës për fitore ndaj Kroacisë (FOTO)

Kosova do ta zhvillojë një ndeshje të rëndësishme dhe mjaft të vështirë ndaj Kroacisë më 6 tetor në Shkodër, shkruan Zëri.

Dhe, kompanitë e basteve kanë filluar t’i nxjerrin për kuotat e ndeshjes që do të luhet në “Loro Boriçi” muajin tjetër.

Pa dyshim, kroatët janë favoritë në këtë duel dhe fitorja e tyre sillet kah kuota 1.5, përcjellë Zëri.

Ndërkaq, barazimi shkon nga 3.8 deri në 4, varësisht prej kompanive të basteve.

E fitorja e Kosovës kuotohet nga 6 deri në 6.75, siç mund ta shihni në grafikën e mëposhtme.

Image