Leganes – Barcelona, rezultati është i pabesueshëm (VIDEO)

Barcelona me në krye “MSN” e famshme po avanson 0-3 në pjesën e parë në duel me skuadrën e promovuar këtë edicion në kampionatin spanjoll të futbollit, shkruan Gazeta Sheshi.

Fillimisht Suarez asistoi për Messin 1-0, e më pas ky i fundit ia ktheu borgjin urguajanit për 2-0. Golin e tretë e realizoo Neymar për tu përmbushur me sukses golaeada nga Messi-Suarez dhe Neymar.