Rifillon ‘lufta’ mes Noizyt dhe Stresit, ky i fundit provokon keq (Foto)

Rigles Rajku apo i njohur Noizy dhe Arkimed Lushaj, i njohur si Stresi janë dy nga reperët që nuk kanë marrëdhënie të mira mes vete.

Në fillimet e karrierës të dy ishin bërë temë te medieve për ‘luftërat’ dhe ‘disat’ me tyre.

Këto gjëra ishin harruar në dy vitet e fundit, por ja që ‘meçi’ Noizy-Stresi, u rikthye prapë. E gjitha kjo pasi Stresi ka postuar një fotografi ku tallet qartë me drejtuesin e grupit OTR.

Më poshtë keni postimin, por a di t’i përgjigjet Noizy? Kjo mbetet të shihet.