4 lojtarët e Realit janë drejt largimit gjatë kësaj vere (FOTO)

Reali i Madridit e ka nisur fazën përgatitore me mungesa të mëdha për shkak se shumë lojtarë janë ende në dyshim për të ardhmen e tyre.

Të paktën 4 futbollistë të madrilenëve janë në mëdyshje në lidhje me të ardhmen e tyre për shkak se në sezonin e fundit nuk janë aktivizuar shumë nga Benitez dhe Zidane më pas.

“Galaktikët” janë në mëdyshje nëse duhet t’i largojnë pasi ende nuk ka pasur lëvizje të mëdha në merkato në hyrje.

1. Isco
2. Nacho
3. Jese
4. James