Gjermani – Francë, vjen goli i dytë (Video)

Franca është me një këmbë në finale. Griezmann (72′) ka realizuar edhe golin e dytë në ballafaqim me Gjermaninë.

Ishte një huti në mbrojtjen gjermane dhe një dalje jo e mirë e Neuerit, të cilën e shfrytëzoi sulmuesi francez që dërgon topin në rrjetë.