Argjentina tronditi Panamanë (VIDEO)

Lionel Messi realizoi het-trik në fitoren e Argjentinës ndaj Panamasë me rezultat 5:0 në Grupin D të “Copa America”. Nicolas Otamendi dhe Sergio Aguero shtuan dy golat e tjerë për “Gauçosët”.