Horoskopi ditor, çfarë thonë yjet për sot?

Horoskopi ditor, 04 qershor 2016

Dashi – Çështjet e dashurisë do shkojnë me se miri sot. Do e gjeni mirëkuptimin me partnerin dhe pasioni mund te rikthehet serish fuqishëm si me pare. Beqaret do i kenë te gjitha kushtet për te joshur personin qe pëlqejnë dhe deri ne mbrëmje do kenë ndryshuar status. Ne planin financiar ka rrezik te përballeni me sfida te vështira, por me pak kujdes dhe mbështetje do ja dilni.

Demi – Dite me fat do jete kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do qëndroni me afër partnerit dhe do kaloni me tepër çaste intime me te. Beqaret nuk do kenë arsye pse te trishtohen, pasi yjet do kenë menduar për çdo detaj. Pritet një dite e jashtëzakonshme. Edhe te ardhurat do kenë goxha përmirësime. Shfrytëzojeni këtë mundësi edhe për te hequr para mënjanë.

Binjaket – Ka mundësi qe sot te mendoni te zgjeroni familjen me një pjesëtar te ri. Me ne fund do bini dakord me partnerin dhe do ndiheni mire. Beqaret do preferojnë takime te cilat kane perspektiva serioze dhe do i shmangin te gjitha mundësitë për aventura. Hëna do ndikoje keq tek sektori i financave dhe do ju duhet ta kufizoni akoma me shume veten qe te mos keni probleme.

Gaforrja – Komunikimi ne çift do përmirësohet ndjeshëm sot. Do jeni me te logjikshëm dhe do i zgjidhni problemet qe keni pasur. Beqareve do ju konkretizohen ëndrrat me te bukura te dashurisë dhe jeta do ju marre drejtimin e ëndërruar. Ne disa momente do mendojnë sikur janë ne ëndërr. Me financat duhet ende ta kufizoni veten dhe keni për ta pare qe shume shpejt këto sakrifica do japin rezultat.

Luani – Nëse përballeni me vështirësi dhe probleme ne jetën tuaj ne çift, mundohuni t’i zgjidhni ato sa me shpejt te jete e mundur pasi mund te ndërlikohen edhe me shume. Beqaret do kenë plot takime interesante, por nuk do fiksohen dot tek dikush ne veçanti. Ne planin financiar do jeni te kujdesshëm dhe shpenzimet do i kryeni pasi te keni bere një riorganizim te situatës.

Virgjëresha – Do jeni te vendosur t’i zgjidhni një e nga një problemet e se shkuarës ju te dashuruarit edhe pse mund ta acarojnë disi atmosferën. Ne fakt kjo është zgjidhja e duhur nëse doni qe te rikthehet qetësia ne jetën tuaj. Beqaret do kenë vetëm flirtime dhe joshje. Me shpenzimet mos u tregoni te paarsyeshëm pasi po filluan vështirësitë nuk do e rimerrni dot veten lehtësisht.

Peshorja – Mos u tregoni shume kapricoze sot ju te dashuruarit sepse do e acaroni partnerin dhe mund ta largoni atë nga vetja. Rikthehuni ne realitet. Beqaret duhet t’i bëjnë sytë katër pasi pranë tyre ndodhet personi i duhur me te cilën është e shkruar te kalojnë jetën. Financat nuk do jene te shkëlqyera, por as katastrofike. Kujdes me çdo hap qe do hidhni qe mos kenë probleme me pas.

Akrepi – Jeta juaj ne çift do jete mjaft e trazuar gjate kësaj dite dhe kjo për shkak te sjelljes se te dy palëve. Secili do mendoje se ka te drejte dhe asgjë nuk do hape rruge. Beqaret do realizojnë takime vendimtare dhe me ne fund do e ndryshojnë tërësisht rutinën. Perspektivat financiare do jene te mira. Mund te kryeni edhe ndonjë shpenzim me tepër se zakonisht.

Shigjetari – Duhet ta dëgjoni me kujdes partnerin tuaj sot sepse ne te kundërt do keqkuptoheni dhe do mërziteni pa mase. Beqaret do jene shume te zënë me pune dhe nuk do kenë as kohe te mendojnë për një lidhje. Ka rrezik te humbasin disa mundësi fantastike. Ne planin financiar fati do ju buzëqeshë ne çdo moment dhe nuk do keni asnjë lloj problemi.

Bricjapi – Do e gënjeni tej mase partnerin tuaj sot dhe kjo do e acaroje marrëdhënien ne çift. Po nuk u treguat te sinqerte dhe po nuk kërkuat falje për gabimet shume shpejt do vije ndarja. Beqaret gjithashtu nuk duhet te largohen nga realiteti sepse do përballen me zhgënjime. Me shpenzimet bëni kujdes. Po menduat vetëm për kënaqësitë momentale, keni për te mbetur me xhepat bosh.

Ujori – Do keni te parrezistueshem sot ju te dashuruarit dhe partneri do jete akoma me i lumtur qe ju ka ne krah. Do kaloni me tepër çaste te nxehta me njeri-tjetrin. Beqaret nuk do jene gati te bëjnë ndryshime te statusit edhe pse mundësitë do jene interesante. Financat do dini si t’i menaxhoni dhe nuk do ju dale asnjë e papritur ne këtë sektor. Vazhdoni ne këtë rruge.

Peshqit – Do keni te parrezistueshem sot ju te dashuruarit dhe partneri do jete akoma me i lumtur qe ju ka ne krah. Do kaloni me tepër çaste te nxehta me njeri-tjetrin. Beqaret nuk do jene gati te bëjnë ndryshime te statusit edhe pse mundësitë do jene interesante. Financat do dini si t’i menaxhoni dhe nuk do ju dale asnjë e papritur ne këtë sektor. Vazhdoni ne këtë rruge.