Sergio Ramos një baba dhe bashkëshort i mirë

Kapiteni i Reald Madridit Sergio Ramos është i martuar me prezentuesen televizive, Pilar Rrubio.

Krahas angazhimeve në futboll, Sergio kalon kohë edhe me familjen, bashkëshorten dhe dy djemtë e tij, transmeton Gazeta Sheshi.

Ramos ka dy djem Sergio Ramos Junior dhe Marco, të cilët thuajse në cdo ndeshje janë në tribina për ta përkrahur babin.

Aktorja dhe modelja e njohur, tash prezentuese nuk heziton ta shfaqë lumturinë e saj në publik, përmes fotografive që i publikon.

Kapiteni i Real Madridit si duken është kapiten edhe në familje dhe i lumtur me spanjollen Pilar.

Përmes fotografive të mëposhtme, mund të shihni edhe festën e Ramosit pasi fitoi Ligën e Kampionëve për herë të 11-të. Kujtojmë se Sergio Ramos është mbrojtës dhe kapiten i skuadrës mbretërore tash e një kohë dhe shënoi golin e parë për skuadrën në finalen e madhe të së shtunës kundër rivalit lokal Atletico Madrid./GazetaSheshi.com/

13318894_245650885798465_364516975_n

13329703_245650982465122_1857783311_n 13329868_245651109131776_201957348_n 13335286_246525752377645_1019040409_n

13296283_246525729044314_1705298991_n (1) 13296283_246525769044310_376923167_n

13342494_246525749044312_1341825286_n

13295263_246525725710981_2137392181_n