Formacionet zyrtare: Real Madrid – Valencia

Real Madrid dhe Valencia takohen në kuadër të xhiros së 37-të në La Liga. Më poshtë mund t’i lexoni formacionet zyrtare të skuadrave, për ndeshjen e cila fillon në ora 17:00.

Real Madrid: Casilla, Varane, Ramos, Danilo, Marcelo, Casemiro, Kroos, James, Ronaldo, Vasquez dhe Benzema.

Valencia: Alves; Barragán, Mustafi, Abdennour, Siqueira; Javi Fuego, Parejo, Enzo; Cancelo, Rodrigo dhe Alcácer.