E çuditshme/ Kjo modele ka dy këmbë të djathta (FOTO LAJM)

Pesë modele dhe këngëtare shumë të bukura, të veshura me kostume plazhi janë bërë gati të bëjnë një sesion fotografish.

Zeshkanet dhe vajza bionde që qëndron sipër tyre, kanë marrë vëmendjen e shikuesve, por mesa duket dikush që e ka parë me sy të mbrehtë, ka kuptuar diçka të çuditshme,

Në fotografinë e zmadhuar, shihen shputat e njërës prej femrave që është ulur.

Shikoni me kujdes dhe krahasoni shputat e saj të këmbës, sikur të ishin paralele me njëra-tjetrën, pra dy këngë të djathta.

pawtyvezsypyrvtwfqxe

Ende nuk dihet se çfarë nuk është në rregull me këtë fotografi, apo me këmbët e modeles, që duket sikur i ka të dyja të djathta. Apo t’ia vëmë fajin photoshopit?