FIFA publikon renditjen e re për muajin maj, ja ku renditet Shqipëria (Foto)

Ashtu siç e kishim paralajmëruar FIFA sapo ka publikuar renditjen më të re për muajin maj, teksa nuk ka pasur asnjë ndryshim sa i përket pozicionit të Kombëtares sonë.

Për shkak të mos zhvillimit të sfidave miqësore në këtë muaj nuk ka pasur asnjë ndryshim në pozicion për asnjë Kombëtare.

Kujtojmë se para “Euro 2016” Kuqezinjtë tanë do të zhvillojnë 3 miqësore me Katarin, Ukrainës dhe Kanadasë.

240181 240182