Në fundjavë zhvillohet xhiro e fundit e edicionit 2016/17 e Vala Superligës. Kampioni, nënkampioni, dy skuadrat që do të largohen nga elita dhe një...

Real Madrid tashmë ka bërë transferimin më të madh gjatë kësaj vere, pasi ka nënshkruar me brazilianin, Vinicius Junior. Lojtari do të qëndrojë në flamengo...

Edhe pse zyrtarisht, grumbullimi i përfaqësueses shqiptare do të fillojë më 1 qershor, për ndeshjen...

Portieri i Kosovës, Samir Ujkani nuk do të mund të luaj në ndeshjen që Kosova...

Për herë të parë pas dy dekadash, Arsenali do t’i mungojë Champions-it dhe klubi ka...

Milani vazhdon të jetë aktiv në transferimin e futbollistëve. Klubi ka nisur negociatat me Barcelonën për...

Edhe pse trajneri i Kosovës, Albert Bunjaki, është duke e mbajtur ende të fshehtë listën...
- Advertisement -